POGGENPOHL ۱۳۹۹-۳-۲۳ ۱۸:۱۸:۱۰ +۰۰:۰۰

Project Description

کابینت های لوکس Poggenpohl ساخت آلمان [ گروه یوب نماینده رسمی پوگن پُل آلمان ]

فردمیر پوگن پل از سال ۱۸۹۱ میلادی تولید کابینت آشپزخانه را با شعار “آشپزخانه بهتری بسازیم” آغاز کرده و در تمام این دوران به عنوان برندی پیشرو در صنعت کابینت آشپزخانه مطرح بوده است . این برند که در ۷۰ کشور دنیا فعالیت دارد، در سال ۲۰۰۷ کابینت آشپزخانه مدل پورشه دیزاین را معرفی کرد و به عنوان چهارمین برند لوکس آلمان بعد از اتومبیل مایباخ و خودرو پورشه قرار گرفت.

نام پوگن‌پل با بهترین استانداردهای کیفی هم‌معناست و خرید آشپرخانه از پوگن‌پل، تازه آغاز رابطه‌ای پایدار است چراکه تمامی مشتریان پوگن پل برای پوگن پل منحصر بفرد هستند و همواره با ثبت و ضبط دقیق اطلاعاتشان از خدمات و اطلاعات این برند بهره مند خواهند بود.

کارخانۀ پوگن پل در قلب آلمان و در شهر هرفورد قرار دارد. تمام آشپزخانه‌ها در این کارخانۀ تاریخی، به‌دقت ساخته می شود و دائما از کیفیت آن مراقبت می شود. در این کارخانه تمامی جزییات آشپرخانه ها با دقت نظر و انضباط مهندسین آلمانی طراحی، تولید و کنترل می شود.

poggenpohl با ترکیب مهارت استادکاران باتجربه و فناوری نوین این توانمندی را یافته است که محصولاتش را به‌صورت اختصاصی تولید کند و از همین روست که به محصولات خود افتخار می‌کند، چراکه آن‌ها را طبق بهترین استانداردهای ممکن و به سفارش مشتریان خود می سازد.

تولید هر آشپزخانه، با کاغذی سفید و از صفر آغاز می‌شود تا کوچک‌ترین ریزکاری‌ها از قلم نیفتد. متخصصان طراحی آشپزخانۀ پوگن‌پل، با کارفرما، به‌طور خاص همکاری می‌کنند تا طرح‌هایی متحیر کننده بیافرینند , طرح‌هایی که پاسخ‌گوی تمایلات منحصربفرد هر یک از کارفرمایان باشد. طراحان پوگن‌پل، آشپزخانه‌هایی یگانه و چشم‌نواز و متناسب می‌آفرینند تا بتوانند برای هر فضا، طرحی منحصربه‌فرد و ماندگارخلق کنند.

poggenpohl به عنوان برندی برتر از کشور آلمان، بی شک از جمله برندهای اثرگذاری است که به زیبایی تمام واژه made in Germany را معنی کرده اند و در نتیجه مانند تمامی برندهای بی همتای آلمانی پاسخگویی به عملکرد و دوام از مشخصه های بارز این محصول آلمانی نیز هست.

Catalog

Videos

Poggenpohl

Poggenpohl

Poggenpohl

Poggenpohl

Contact info

گروه یوب نماینده رسمی  Poggenpohl آلمان

تلفن : ۰۲۱۲۲۳۷۹۹۵۲ – ۰۲۱۲۲۳۷۹۹۵۳

آدرس : با هماهنگی قبلی …

instagram.com/poggenpohl_iran

telegram.com/poggenpohl_kitchen